Zobacz również

Chcesz mieć zdrowe i białe zęby? Skorzystaj z oferty, jaką proponuje stomatolog Legionowo!

Dodano: 2016-06-22 Przez: admin


Aby każdego dnia mógł Ci towarzyszyć szeroki uśmiech, musisz odpowiednio zadbać o swoje zęby. Zdrowe, zadbane i białe zęby są bowiem podstawą nieskrępowanego uśmiechu.
Zęby, jak każda inna część organizmu, mogą „zachorować”. Kiepski stan zdrowotny zębów oraz brak ich leczenia, mogą doprowadzić nie tylko do zaburzenia estetyki uzębienia, ale także do przewlekłego bólu. Dlatego warto regularnie poddawać swoje zęby przeglądom, które oferuje stomatolog Legionowo.
Stomatolog Legionowo – oferta wykwalifikowanych lekarzy – stomatologów, którzy przez lata pracy zawodowej zdobyli ogromnego doświadczenia i stali się profesjonalistami, jeśli chodzi o zdrowie zębów. Poza tym, nasi specjaliści stale podnoszą swoje kwalifikacje, co pozwala im na wprowadzanie do swej pracy coraz to innych, nowatorskich rozwiązań.

Oferta gabinetu stomatologicznego – dentysta dla wszystkich

Stomatolog Legionowo leczy zęby wszystkich, także dzieci.
Oferujemy szeroki wachlarz usług, z różnych dziedzin stomatologii. Wykonujemy zabiegi związane z leczeniem i zapobieganiem nawrotom próchnicy. Poza tym, nasza oferta obejmuje także czynności wchodzące w kład stomatologii estetycznej, w ramach której poprawiamy kolor i kształt zębów. Oferujemy wybielanie zębów, wykonywane metodą światła ledowego. Jest to nowoczesna technika, przynosząca natychmiastowe efekty. Wybielamy także zęby za pomocą nanoszonych na uzębienie nakładek wybielających.
Zajmujemy się także wypełnianiem ubytków powstałych w zębach,  a także rekonstruowaniem złamanych zębów. Wypełniając ubytki w uzębieniu pacjenta, używamy jedynie materiałów wykazujących dużą trwałość i polerowalność.
Nasza oferta nie pomija także implantologii. Za pomocą implantu spełniającego rolę korzenia, wykonanego ze specjalnej odmiany tytanu, uzupełniamy braki w uzębieniu. Jest to świetne rozwiązanie dla każdej dorosłej osoby, ponieważ implanty, jakie mocujemy, zachowują się zupełnie tak Sano, jak naturalne, zdrowe zęby, a przy tym o wiele poprawiają estetykę.


Dodaj komentarz

Komentarze

Brak komentarzy